sobota, 21 września 2013

Rozdział 26

Perpsektywa Liama:

Od zgłoszenia do X-factor minely trzy tygodnie. Dzisiaj wszyscy mamy pierwsze rpzesłuchanie i jurorzy zdecydują czy przejdziemy do następnego etapu. Wszyscy się strasznie denerwują. Ja chyba najbardziej. Harry chodzi w kółko i nie może sie uspokoić. Rebekah próbuje go jakoś opanować i cąły czas mówi, żeby się nie denerował Niall siedzi i wpieprza batoniki z automatu obok jak to on twierdzi rozładowuje stres. Zaśmiałem się pod nosem. Poznaliśmy nowego chłopaka ma na imię Zayn i dzisiaj też ma pierwsze przesłuchanie. Koleś jest naprawdę fajny i już sie zaprzyjaźniliśmy a teraz siedzi razem z nami i uspokaja blondyna śmeijąc sie z niego, że jak tak dalej pójdzie to wyda wszystkie pieniądze na batoniki. Ale szczerze spróbowałem ich i są naprawdę zajebiste. Harry łazi poddenerowany potknął się. Boze co za człowiek. Ząsmiałem sie pod nosem. Niall siedzi i je batoniki, a Zayn trzyma kciuki strasznie mocno i aż leje sie z niego ze zdenerwowania. Jedynie on. Oaza spokoju. Pewny siebie jak zwykle. Wywróciłem oczami. Tomlinson. Jakby był nie wiadomo jak pewien, że mu sie uda. Że wystarczy mu tylko ten jego urok, którym oczaruje wszytskich. Prychnąłem pod nosem. Niech nie będzie taki pewien bo mu się nic nie uda. Za 5 minut wchodzę na scenę ja. Westchnąłem głeboko boże. Strasznie się denerwuję. I stało się. Podeszłem do wyjścia i już chciałem wyjść na scene.
-Pradzisz sobie Li.-mówił Harry.
-Jesteś świetny dasz sobie radę.-mówiła Rebekah.
-Powodzenia.-powiedział z pełną gębą Niall, a ja się zasmiałem.
-Idź. Jesteś zajebisty poradzisz sobię.-uśmeichnął się pokrzepiająco Zayn. Zrobiłem piwrszy krok czując jak ciało drży ze zdenerwowania gdy nagle poczułem czyjąc dłoń na plecach. Odwróciłem głowę.
-Pokaż im kto tu rządzi.-powiedziała Katherine. Uśmeichnąłem się czujac nagle jak cały stres mnie opuścił jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Powoli wszedłem na scenę. Jurorzy przywitali mnie i zacząłem śpiewać. Czułem się w tej chwili niesamowićie. Skończyłem i nagle usłyszełm trzy razy na tak. W tej chwili poczułem się panem tego świata. Uśmeichnąłem sie szeroko i odecthnąłem z ulgą po czym zeszłem z esceny i pcozułem jak grupka przyjaciół rzuca się na mnie i zaczyna ściskać. Uśmeichałem sie szeroko. Dostałem się. Cholera... Udało się.

***
Pesspektywa Harrego:

Odetchnąłem głęboko i wziąłem wdech. Teraz moja kolej. A co jęsli sobie nie poradzę? Co jesli mi się nie uda? Liamowi się udało, ale to wcale nie znaczy, że to wypali w moim przypadku. Bekhi trzymała mnie mocno za łapki i patrzyła głęboko w oczy uśmiechając się lekko chcąc dodac mi otuchy.
-Nie poradzę sobie.-powiedziałem cicho.
-Poradzisz. Jestes najlepszy. Dasz sobie radę. Pójdzie ci swietnie zobaczysz. To co umiesz fantastycznie to śpiewanie i dlatego też tu jesteś. Zobaczysz. Dostaniesz same pozytywne noty i wszyscy będą zachwyceni twoim wystepem.
-A co jeśli...-nie zdążyłem dokończyć bo poczułem usta blondynki tuż na swoich. Uśmeichnąłem sie lekko kłądąc przy tym dłonie na jej talii i przysuwając ją do siebie. Dziewczyna odlepiła się ode mnie i spojrzała mi głęboko w oczy. 
-Powodzenia kochanie.-powiedziała dziewczyna i jeszcze raz cmoknęła mnie w usta po czym wepchnęła na scenę. 
-Styles...-usłyszałem za sobą słowa. odwóciłem głowę i spojrzałem na dziewczynę.
-Powodzenia.-uśmeichnęła sie Katherine zakładając ręce na piersi. Uśmeichnąłem sie szeroko i pokręciłem z niedowierzaniem głową. Katherine życzy mi powodzenia? Musze to zapisać. Wziąłem głęboki wdech i wszedłem na scenę. Było tak jak mówił Liam, przywitali mnie ciepło by rozładować atmosferę po czym zacząłem śpiewać. Mógłbym przysiąc, że przez cały mój występ serce waliło mi jak oszalałe. Skończyłem oddychając głęboko. Stałem na śordku czując jak przepływa przeze mnie niesamowita energie i po chwile usłyszałem trzy razy na tak. Poczułem się jakbym wygrał świat. Z niedowierzaniem zbiegłem ze sceny rzucając się na przyjaciół i cieszac wspólnym szczęściem.

***
Perspektywa Nialla:

Dwa przesłuchania mamy już za sobą. Liam i Harry można powiedzieć już są wkupieni. Uśmiechnąłem się pod nosem patrząc na Harrego i Liama, któzy kłócili się, któremu z nich poszło lepiej. Zaśmiałem się. Kochane głupki. Przyszła kolej na Zayna. Cała nasza ekipa składająca się z :Harrego, Bekhi, Katherine, Liama, Louisa i mnie zaczeła życzyć mulatowi powodzenia. Szczerze? Straasznie polubiłem tego faceta. Jest naprawde świetny i wszyscy razem doskonale się rozumiemy, a jego dziewczyna? Jest piękna i świetnie do siebie pasują. Jest naprawdę niesamowita, a jak slicznie ma na imię. Perrie. Poklepałem mulata po plecach życząc mu powodzenia, a mulat wyszedł na scenę i zaczał śpiewać. Wszyscy mocno trzymaliśmy kciuki żeby
jemu również się udało. Po chwili usłyszeliśmy same pozytywne noty i wszyscy aż podskoczylismy z radości, że i naszemu przyjacielowi również się udało. Chłopak zbiegł ze sceny i wszyscy zrobiliśmy grupowego przytulasa. Podbiegł do Pezz i wziął ją na ręce czule całując w usta. Uśmeichnałem się szeroko. Pięknie razem wyglądają. Ale zaraz.... Serce nagle zaczeło walić mi jak oszalałe. Skoro Zayn już zszedł ze sceny. A po Zaynie miałem być ja... O nie. Nie, nie ma mowy ja tam nie wyjdę. NIE.
-No Nialler! Dawaj teraz ty.-uśmeichnęła się szeroko Perrie.
-Nie nie ma mowy ja tam nie wyjdę.-jęknąłem.
-Dajesz chłopie raz się żyje.-uśmeichnęła się Bekhi co mimowlnie odwzajemniłem.
-No idź! Jak wócisz dostaniesz batonika.-uśmeichnęła się Kath. Wziąłem głęboki wdech i przymknąłem powieki.
-Okej idę.-uśmeichnałem sie, a reszta mi zawtórowała i wszedłem na scenę. Czułem się sparaliżowany i starsznie zdenerwowany. W końcu gdy zaczałem śpiewać całe zdenerwowanie opuściło moje ciało. Skończyłem patrząc się wyczekująco w jurorów. Usłyszałem trzy razy na tak i mimowolnie szeroko się uśmeichnąłem czujac jak łzy szcześcia napływają do moich oczu. Zszedłem ze sceny czując się niesamowicie szczęśliwym i padłem w ramiona przyjaciół.


***
Perspektywa Katherine:

Liam, Zayn, Niall i Harry. Zaliczeni! Wszyscy sie dostali. Została nam jeszcze tylko wisienka na torcie. Louis. Odwórciłam się w stronę chłopaka, który objął mnie w talii przyciągajac do siebie.
-Myślisz, że sobie poradzę?-powiedział chłopak patrząc głęboko w moje oczy.
-Nie myślę. Jestem tego pewna.-powiedziałam.
-A co jesli się nie uda?-spytał chłopak.
-Uda się na pewno-powiedziałam.-Denerwujesz się?
-Nie.-uśmiechnął się.-Ty mnie odstresowujesz.-powiedział, a ja sie zaśmiałam. Kąciki ust chłopaka delikatnie uniosły się do góry zwracajac przy tym moją uwagę. Już po chwili mogłam czuć jego malinowe wargi na swoich własnych. Uśmiechnęłam się odwzajemniając pocałunek.
-Nie dekocentruj mnie bo i tak będziesz musiał wyjść na tą scenę.-powiedziałam szeptem co spotakło się z cichym chichotem chłopaka. Odsunął się delikatnie i odecthnał głęboko.
-To idę.-uśmeichnął się do mnie.
-Powodzenia Loueh.-powiedziałam, a chłopak uśmeichnął się szeroko i puścił moją dłoń po czym wszedł na scenę. Trzymałam mocno kciuki obserwując go zza kulis. Doskonale widziałam jak wzrok Cowella go paraliżował. Sama chyba denerwałam się bardziej niż on sam. Czułam jak serce omal nie wyskoczy mi z piersi gdy jurorze mieli zdecydować o przyjęciu chłopaka. Gdy tylko usłyszałam trzy razy na tak odetchnęłam z ulgą. Lou uśmeichnął się szeroko podziękował i zbiegł ze sceny kierując się do mnie z uśmiechem Wpadłam mu w ramiona mocno go tuląc czując jak ciało chłopaka drży w moich ramionach z podekscytowania.
-Udało się.-wyszeptałam mu na ucho czując na szyi jak wargi chłopaka wykrzywiają sie w ogromnym uśmeichu. Już mieliśmy opuszczać budynek gdy nagle...

*************************
Jest i rozdział 26 ;) Pytania:
1. Jak tam u was w szkole? Ja chora :( Strasznie mi brakuje wakacji!
2. Jak myślicie czy Niall poczuje coś do Perrie i co będzie z Zaynem?
3. Jak nowy szablon bloga ? <3
4. Urwałam w tym momencie. Co wydarzy się w kolejnym rozdziale? :D
W zakładce ,,Bohaterowie'' pojawiły się nowe postacie-radzę tam zajrzeć :D
Pytajcie bohaterów: http://ask.fm/LHSAFL
Następny rozdział=16 komentarzy :D

26 komentarzy:

 1. świetny <33
  1. Ja też jestem chora -.- Cały tydzień w domu siedziałam XD Mnie też! Chcę wakacje!
  2. Nie wiem.. może :p
  3. Śliczniusi <3
  4. No i za to cię chyba zabiję! W takim momencie kończyć.. ughhh
  Ale to przesłuchanie było cudowne :3
  Przypomniało się wszystko..
  Czekam na next <3
  weny, zdrowia <3
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też siedziałam cały tydzień w domu ! :D Dziekuję i również życzę zdrowia ;D

   Usuń
 2. cudowny. skomentowałabym więcej ale nie mam czasu. pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 3. 1.Nie przypominaj ...
  2.Noo..nie wiem..Czas pokaże:) Co ma być to będzie;*
  3.Ślicznyy;*
  4.Oszzzz ty..!!! Ale i tak Cię kocham;*

  Pozdrawiam;* I czekam na nexxtt;*


  Stylesowa;*

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Nie Tobie jednej =C
  2. Niall z Perrie? Hmhmhmhm... Ciekawe, ciekawe.
  3. Boski!!!
  4. Nie mam pojęcia... Połączą ich?
  Pozdrawiam i Kocham Cę <3

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. W szkole zajebiście :D znalazłam sb chłopaka :D
  2. Bardzo chcia,łabym żeby Zayn nie rozstawał się z Perrie
  3. Twoje wszystkie szablony są zajebiste <3
  4. Pewnie ktoś zawoła że mają zostać jeszcze chwilę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Mam dość codziennie wracam do domu o 4.30. 2.Może..... 3. Bardzo fajny, supcio. :D 4. Nie mam pojęcia czekam na next. Pozdrawiam xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeju bidactwo :C Po 4:30 ? Długo strasznie :o

   Usuń
  2. 16 latko
   podrywasz szymammek aniooo szymbanka uspokujta siw

   Usuń
 7. Wybacz, że nie odpowiem na pytania, ale po prostu nie mogę... Po pierwsze nie mam czasu a po drugie rozjechali mi kotka, takiego małego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :c chciał iść za mną, ale go zatrzymałam i kazałam mamie potrzymać. Dała mu jeść a później wypuściła. Jechała sąsiadka i psa ominęła a kotka rozjechała...

   Usuń
  2. Jejuu. Boze współczuje :C Przykro mi :C Biedna :C

   Usuń
  3. Każda z nich miało inną historię.
   Czy przeznaczenie będzie to samo?ani
   Czy wygra z tym co i czeka? na ani

   Usuń
 8. 2678okyt543wsdftyoikjhgewsdfghjk swietny <3

  OdpowiedzUsuń
 9. 1.Jako tako.
  2. Może Niall zacznie podrywać Perri żeby wzbudzić zazdrość w Bekki. 3.Zajebisty szablon.
  4. Nwm, ale pójde do wróżki to może mi powie haha. :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny ten rozdział, ale nie wybacze ci tego że przerwałaś w takim momencie. FOCH FOREVER :D No chyba że dodasz kolejny. Kiedy next? Oby szybko bo już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam i weny życzę. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to świetnie. Już się nie mogę doczekać. :D <3

   Usuń
 11. Kochamm!!!
  Please,,Please nextt!;*

  OdpowiedzUsuń
 12. kiedy next?
  miał być wczoraj a go nie ma.:(
  mam nadzieje że szybko się pojawi. :D

  OdpowiedzUsuń
 13. albo ciotka ich zaboije ,recznie

  OdpowiedzUsuń

Uwaga.

Blog zawiera wulgaryzmy i treści erotyczne. Czytasz na własną odpowiedzialność.